Pozice: Systémový architekt strojírenství a mechatroniky do Holandska

Start Group s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
5000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro technologickou společnost se sídlem v Nizozemsku , která se specializuje na design a vývoj high-tech profesionálních produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Systémový architekt strojírenství a mechatroniky.

Popis práce / odpovednosti :
Hlavní úkoly se týkají Rozvoje procesů pro ruzne strojirenske projekty:
- Fáze proveditelnosti projektu : Studium specifikace požadavku zákazníka a prozkoumani proveditelnosti.
- Fáze definice projektu : popsat moznosti konstrukce v požadavcích a specifikacích.
- Fáze návrhu (konstrukce) :
1. Popis moznosti, jak splnit systémové požadavky
2. Definice jednotlivych urovni projektu a souvisejících technických rozhraní
3. Popis moznych konfliktu a hledani jejich reseni
- Faze reseni detailu: vedeni tymu konstrukteru pro nalezeni shody na reseni
- Fáze kontroly: Ověření konstrukce a koncepce reseni vzhledem k pozadavkum
- Faze výroby : Uvolnění řešení pro výrobu .
Další úkoly :
- Přispívat k systému plánovani jednotlivych fazi.
- Koučování a školení postupu práce strojních inženýrů .
- nastavení spoluprace pomoci ruznych modelu (napr. pomocí V - model, PGP procesu , designového hodnocení , .. )

Požadujeme:

- VŠ vzdělání strojírenského směru ideálně se zaměřením na konstrukci nebo mechaniku
- Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem i na technické úrovni
- Minimálně 5 let zkušeností v oblasti vytváření nových konceptů zařízení (nebo velkých komplexní ch modulů )
- Zkušenosti s principy designu , dynamickým chováním , řízením pohybu , tepelným chováním , vlastnostmi materiálu apod.
- Základní znalost ( FEM ) výpočtů v oblasti tepelného hospodářství, řízení toků a statických návrhů
- Zkušenosti s 3D designovými nástroji ( nejlépe NX nebo PRO - E ) a Teamcenter
- Zkušenosti s Matlab / Simulink nebo podobnými vývojovými nástroji
- Technické nadání, komunikativnost, abstraktní myšlení, jasný a strukturovaný způsob interpretace, schopnost týmové práce, schopnost účastnit se projektů

Nabízíme:

- skvělá pracovní příležitost a zázemí zavedené vysoce moderní a prosperující dynamické společnosti v Holandsku (region Eindhoven)
- dostatek příležitostí pro osobní i profesní rozvoj
- nadprůměrné platové ohodnocení 5000Eur měsíčně hrubého (cca 3100Eur čistého)
- pomoc se zajištěním ubytování

V případě, že vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, prosím, zasílejte strukturovaný životopis v anglickém jazyce společně s motivačním dopisem na adresu: martina.schovajsova (zavináč) maintec.net.
Více z naší nabídky volných pracovních míst v ČR i zahraničí naleznete na www.startselect.cz nebo www.maintec.net.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Technologická společnost pro vývoj high-tech produktů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1721496  Datum zveřejnění: 24.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5000 EUR/měsíc