Fyzioterapeut

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Místo práce
Nám. Svobody 272, 54225 Janské Lázně, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
od 23000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Individuální léčebná terapie na dětské léčebně, dále skupinová cvičení, elektroléčba, magnetoterapie, aj.
Stanovení individuálního plánu pacienta, spolupráce s lékařem.
Vedení zdravotnické dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
náborový příspěvek 10.000 Kč
týden dovolené navíc
závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele)
nástup ihned nebo dle dohody
možnost získání služebního bytu
další vzdělávání v oboru hrazené zaměstnavatelem - (metody Vojtova, Bobath, atd.)
příspěvek na dopravu
benefitní karta po zkušební době

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

fyzioterapie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikační dovednosti
Proklientské chovánní
Výhodou je znalost měkkých a mobilizačních technik a dalších jako: Vojtova metoda, Bobath koncept, reflexní terapie, bazální podprogramy Jarmily Čápové

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s.p.
Akreditované pracoviště pro obor specializačního vzdělávání RFM.

Na našem pracovišti léčíme onemocnění pohybového aparátu, zejména pooperační stavy, některá revmatická a degenerativní onemocnění, onemocnění páteře, polytraumata. Výborných výsledků dosahujeme při léčbě nemocí centrálního i periferního nervového systému, zejména stavy po CMP, DMO, poliomyelitis, míšní léze, po operacích mozku, nervosvalových onemocnění, RSM a dalších.
ID: 2732752  Datum zveřejnění: 20.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 23000 Kč