Referent/ka

Státní pozemkový úřad (MPSV)

Místo práce
Haltravská 438, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
16440 - 24750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (4110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Státní pozemkový úřad, IČ 01312774, http://www.spucr.cz
Pracoviště:Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Plzeňský kraj, Pobočka Domažlice, Haltravská 438, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-16
Mzdové rozpětí:od 16440 do 24750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici referent/referentka, Pobočka Domažlice.
Pracovní náplň:
zajišťování vedení správních řízení podle zákona č. 139/2002 Sb., v oblasti pozemkových úprav, zajišťování ostatních odborných činností v oblasti pozemkových úprav (například BPEJ, eroze, sucho, technická pomoc, administrace dotačních programů.)
Požadavky: minimálně vyšší odborné vzdělání, základní znalost procesu komplexních pozemkových úprav, znalost zákona č. 503/2012 Sb., o Státním pozemkovém úřadu, zákona č. 139/2002 Sb., o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, komunikační, organizační dovednosti, spolehlivost, trestní bezúhonnost.
Přihláška zájemce bude obsahovat: jméno, příjmení zájemce (titul), kontaktní údaje zájemce, strukturovaný životopis, motivační dopis
Místo výkonu práce: Domažlice.
Pracovní poměr na dobu: určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené.
Místo je zařazeno do 10. platové třídy.
Termín předpokládaného nástupu: 16. 3. 2017.
Přihlášku zašlete do 30. 1. 2017 na adresu: Státní pozemkový úřad, Pobočka Domažlice, Haltravská 438, 344 01 Domažlice nebo na e-mailovou adresu domaž[email protected]
Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Veškeré podrobnosti a nutné přílohy (listiny) žádosti jsou dostupné na webovém portále Státního pozemkového úřadu - http://www.spucr.cz v sekci "Volná pracovní místa".

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11919750717

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání