Inspektor -ka odborná specializace lesnictví a dřevozpracující průmysl

Státní úřad inspekce práce (MPSV)

Místo práce
Kolářská 451, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Státní úřad inspekce práce, IČ 75046962, http://www.suiq.cz
Pracoviště:Kolářská 451/13, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ukončené VŠ vzdělání technického zaměření, praxe v oblasti bezpečnosti práce a prevence rizik, osvědčení o odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci výhodou, znalost předpisů v oblasti pracovněprávní vítána, schopnost vysokého pracovního nasazení, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, komunikativnost, morální bezúhonnost, dobrá znalost práce s PC (MS Windows, MS Office), ŘP sk. B, aktivní znalost AJ.
Náplň práce: odborná metodická činnost v rámci inspekce práce, inspekční činnost, bezpečnost práce v oblasti lesnictví a dřevozpracujícího průmyslu.
Mzda: platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb.,platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 3 - 4 měsíční zácvik zakončený inspektorskou zkouškou, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Státní úřad inspekce práce, Kolářská 451/13, 746 01 Opava
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z rejstříku trestů doručte do 7. 11. 2014 (včetně) na adresu nebo e-mail:

Ing. Alena Ohnhäuserová
vedoucí personálního oddělení
Státní úřad inspekce práce
Kolářská 451/13, 746 01 Opava

e-mail: [email protected]
tel: 950 179 114

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Poslední změna:2014-10-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 8046230705

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní