Veterinární inspektor pro hygienu potravin

STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVA (MPSV)

Místo práce
Ostašovská 521, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-31
Mzdové podmínky (brutto)
17340 - 30630 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Veterinární lékaři (2250)

Pracoviště a kontakty

Firma:Státní veterinární správa, IČ 00018562
Pracoviště:Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Liberecký kraj, Ostašovská 521, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-07-31
Mzdové rozpětí:od 17340 do 30630 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- vzdělání: Veterinární a farmaceutická univerzita (titul MVDr.)
- řidičský průkaz sk. B
- počítačová gramotnost (Word, Excel, Outlook)
- znalost právních předpisů pro veterinární oblast
- samostatnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost a ochotu k dalšímu vzdělávání
Náplň práce:
- dozorová činnost na jatkách Studenec a v tržní síti v rámci Inspektorátu Semily
Nabízíme:
- odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy
(podle zákona č. 262/2006 Sb. a NV ČR č. 564/2006 Sb.)
- platová třída 11.- 13.
- platové rozpětí Kč 17 340,- až 30 630,-
- možnost osobního ohodnocení
- osobní rozvoj a vzdělávání
- standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu
- 5 týdnů dovolené
- možné příspěvky z FKSP (stravenky)
Lokalita:
- okres Semily
Nástup možný: 1. 6. 2015
Kontaktní adresa:
Krajská veterinární správa SVS pro Liberecký kraj, Ostašovská 521, 460 01 Liberec 11
telefon: 485 246 691,
- MVDr. Miroslav Kurfürst, ředitel
mobilní telefon: 606 684 217, e-mail: [email protected],
- Růžena Duchanová, personalista
e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-08-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 8850290768

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B