Odborný rada: referent ro - terénní inspektor (karlovy vary)

Státní zemědělský intervenční fond (MPSV)

Místo práce
360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18590 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Státní zemědělský intervenční fond, IČ 48133981
Pracoviště:Státní zemědělský intervenční fond - 001, Karlovy Vary, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18590 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem zasílat životopisy: [email protected]
- VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním oboru se zaměřením na ekonomiku nebo zemědělství
- řidičský průkaz skupiny B
Popis práce :
Terénní inspektor, provádí podle stanovených postupů kontroly na místě u žadatelů o dotace EU, kontroly zpracovává a zadává jejich výsledky do informačního systému SAP. Spolupracuje při zobecňování nálezů z kontrol.
Nabízíme:
- systemizovaná platová třída 11., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba (pevná od 8.30 - 13.30)
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilita zaměstnání
- služební vozidlo a mobilní telefon
- termín pro podání žádostí: do 23. 12. 2016

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11774370706

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně