Referent/-ka - ochrana životního prostředí

Statutární město Hradec Králové (MPSV)

Československé armády 408, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Statutární město Hradec Králové, IČ 00268810
Pracoviště:Magistrát města Hradec Králové, Československé armády 408/51, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENT/-KA - OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, odbor životního prostředí
- PP na dobu neurčitou; nástup je možný dle dohody, nejdříve však 1. 4. 2017
- Charakteristika pozice: činnost na úseku vyplývající ze zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny; vydávání samostatných správních rozhodnutí dle zákona; vydávání samostatných závazných stanovisek a vyjádření dle zákona; provádění terénních šetření; provádění státního dozoru ochrany přírody a krajiny; projednávání deliktů podle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny; ukládání sankcí a nápravných opatření
- Platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění

- Požadavky na uchazeče: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou; vzdělání v oboru sadovnická tvorba, dendrologie, realizace zahradních a krajinných úprav nebo zahradní management výhodou; znalost právních předpisů, zejména zákona č. 114/1992 Sb., Sb., o ochraně přírody a krajiny, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, orientace v systému veřejné správy; znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet); komunikační dovednosti; důslednost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost; řidičské oprávnění skupiny B

- Informace: Ing. Iva Šedivá, vedoucí odboru životního prostředí, tel.: 495 707 640,
Ing. Libor Rak, vedoucí oddělení ochrany životního prostředí tel.: 495 707 655
- Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové
- Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 13. 3. 2017
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12238500768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B