Asistent prevence kriminality

Statutární město Jablonec nad Nisou (MPSV)

Mírové náměstí 3100, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy (54199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Statutární město Jablonec nad Nisou, IČ 00262340
Pracoviště:Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, Mírové náměstí 3100/19, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici
ASISTENT PREVENCE KRIMINALITY
Předpoklady:
minimálně základní škola, minimální věk 18 let, občan České republiky, trvalé bydliště v Jablonci nad Nisou, dobrý zdravotní stav, zájemce o práci musí disponovat zejména dostatečnou znalostí města Jablonec nad Nisou a osobní znalostí obyvatel lokality, v níž žije, nebo bude působit.
Popis vykonávané práce:
Asistent prevence kriminality je zaměstnancem statutárního města Jablonec nad Nisou a je pracovně zařazen do Městské policie v Jablonci nad Nisou. Má zpracovaný vlastní pracovní plán a v pracovní době je podřízen mentorovi - strážníkovi MP Jablonec nad Nisou. Jeho hlavní pracovní náplní je navazovat kontakty s osobami ve vytipovaných lokalitách, pomáhat lidem řešit problémy, spolupracovat s neziskovými organizacemi v rámci mimoškolních aktivit dětí. Místem výkonu práce bude statutární město Jablonec nad Nisou, pracovní poměr se sjednává na dobu určitou do 31. prosince 2017 se zkušební dobou 3 měsíce, hrubý měsíční plat cca 14 500,- Kč s možností dalšího růstu
Přihlášky do 15. června 2017 do 13 hod.
Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.
Kontakt: Chlouba František Ing., tel.: 483 357 244, e-mail: [email protected]
Mgr. Josef Penz, tel. 483 357 434, e - mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 12628530784

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání