Referent oddělení technické správy (správce komunikací) na odboru správy veřejného majetku magistrátu města liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté lze změnit na dobu neurčitou, platová třída 9. v tarifním rozpětí 15.780,- Kč až 23.730,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Nástup je možný ihned, příp. dle dohody.
Předpoklady: státní občanství České republiky (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v České republice), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou technického směru; znalost příslušných zákonných norem vztahujících se ke správě, údržbě a opravám komunikací, zejména pak znalost zákona o pozemních komunikacích a navazujících prováděcích předpisů; dobrá úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je praxe při správě majetku nebo správě komunikací včetně jejich součástí a příslušenství.
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 26. října 2016.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11604450762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B