Referent oddělení majetkové správy (technik správy objektů a zařízení) na odboru majetkové správy magistrátu města liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté lze změnit na dobu neurčitou, platová třída 9. v tarifním rozpětí 15.780,- Kč až 23.730,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Nástup je možný ihned, příp. dle dohody.
Předpoklady: státní občanství České republiky (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v České republice), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou technického směru; znalost příslušných zákonných norem vztahujících se ke správě, údržbě a opravám nemovitostí, zejména pak znalost technických zařízení budov a stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb.) a navazujících prováděcích předpisů; dobrá úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je praxe při správě majetku nebo správě technologických zařízení včetně jejich součástí a příslušenství.
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 7. listopadu 2016.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11604500717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B