Mzdová (mzdový) účetní - specialista na personálním oddělení odboru kancelář tajemníka magistrátu města liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-11
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-11
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup je možný ihned.
Platová třída 9. v tarifním rozpětí 15.780,- Kč až 23.730,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Předpoklady pro výkon funkce: státní občanství České republiky (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v České republice), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru; praxe v oblasti mzdového účetnictví - zkušenosti při výpočtu výše a zúčtovávání platu, náhrad platu, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům; znalost výpočtu a provádění srážek z platu, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění; orientace v platných právních předpisech, zejména pak v zákonu č. 262/2006 Sb., zákoníku práce; uvítáme též základní přehled o zákonech č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, č. 312/2002 Sb., o úřednících, č. 128/2000 Sb., o obcích, a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; znalost souvisejících předpisů v oblasti sociálního, zdravotního, nemocenského a důchodového pojištění a předpisů v oblasti daňové; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, e-spis); vysoká pečlivost, důslednost, schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a práce bez chyb. Výhodou je předchozí praxe v rozpočtové organizaci a práce s počítačovým programem pro zpracování platů FLUXPAM, příp. zkušenost s ekonomickou aplikací programu GINIS (není podmínkou). Uvítáme též orientaci v rozpočtových pravidlech a v sestavování rozpočtů (např. územních samosprávných celků).
Nabízíme zajímavou a stabilní práci ve veřejné správě, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké výhody a benefity garantované kolektivní smlouvou, dovolenou v délce 5 týdnů, sociální a zdravotní volno.
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 10. listopadu 2016. Bližší informace k uvedeným jsou k dispozici na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11633290705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Ekonomika - mzdové účetnictví