Referent oddělení státního stavebního dozoru na odboru stavební úřad magistrátu města liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr: na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, případně dle vzájemné dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 5. prosince 2016.
Platová třída 10. v tarifním rozpětí 17.100 Kč až 25.740 Kč (podle zápočtu let odborné praxe). Poskytnuty budou též další pohyblivé složky platu včetně zaměstnaneckých výhod a benefitů garantovaných kolektivní smlouvou úřadu. Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Požadavky: vysokoškolské, příp. i vyšší odborné vzdělání s právním nebo stavebním zaměřením studia; znalost stavebního zákona a právních předpisů v oblasti veřejného stavebního práva, orientace v právních předpisech v oblasti samosprávy; dobré komunikační schopnosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; řidičský průkaz skupiny B; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office). Uvítáme praxi ve stavebním oboru nebo v oblasti veřejné správy a zkušenosti se správním řízením. Místo je vhodné i pro absolventy vysokých škol nebo vyšších odborných škol s požadovanou specializací. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11750170758

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B