Právník odboru právního a veřejných zakázek

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
18590 - 27950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právníci legislativci (26196)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned nebo dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do tohoto výběrového řízení je dne 9. prosince 2016.
Platová třída 11. v tarifním rozpětí 18.590 Kč až 27.950 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + osobní příplatek + další pohyblivé složky platu. Vzhledem k očekávaným pracovním výsledkům nabízíme celkový plat (včetně jeho pohyblivých složek) odpovídající náročnosti vykonávané funkce. Předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda; orientace v právních předpisech a platných normách v oblasti samosprávy; dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, Codexis, Internet). Uvítáme praxi v právní oblasti, např. ve veřejné správě, v podnikové agendě apod., není však podmínkou. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11750150776

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC