Referent oddělení územního plánování na odboru hlavního architekta magistrátu města liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18590 - 27950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené úřednice odboru, platová třída 11. v tarifním rozpětí 18.590 Kč až 27.950 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Nástup je možný v lednu 2017, případně dle dohody.
Předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem (např. kvalifikační předpoklady stanovené zákonem).
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v některém z těchto oborů: architektura, urbanismus, stavební, krajinné plánování, regionální rozvoj, případně i v dalších příbuzných oborech; koncepční uvažování, komunikační dovednosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami, schopnost spolupracovat s ostatními členy pracovního týmu složeného z koncepčních pracovníků; základní přehled v oblasti územního plánování, znalost zákona č. 183/2006 Sb., práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou je splnění kvalifikačních předpokladů podle § 24 zák. č. 183/2006 Sb., stavební zákon, v platném znění, práce s GIS apod., dále též praxe ve veřejné správě a znalost území ORP Liberec.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 20. prosince 2016.

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11831560742

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B