Odborný sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí na odboru sociální péče magistrátu města liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC (MPSV)

Místo práce
nám. Dr. E. Beneše 1, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy (26351)

Pracoviště a kontakty

Firma:STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, IČ 00262978, http://www.liberec.cz
Pracoviště:nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, příp. dle dohody.
Platová třída 10. v tarifním rozpětí 17.100,- Kč až 25.740,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + zvláštní příplatek + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu v některém z oborů zaměřených na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku; případně i vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v některém z oborů zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost; znalost příslušných zákonných norem; velmi dobrá úroveň komunikačních schopností pro jednání s klienty; samostatnost při práci, psychická odolnost, pečlivost a důslednost; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Praxe v sociální oblasti je vítána, místo je vhodné i pro absolventy výše uvedených studijních oborů.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 9. května 2017.

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12557350729

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B