Hlavní architekt /-ka - vedoucí odboru hlavního architekta a územního plánu magistrátu města opavy

Statutární město Opava (MPSV)

Místo práce
Horní náměstí 382, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
19360 - 29100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci (216)

Pracoviště a kontakty

Firma:Statutární město Opava, IČ 00300535
Pracoviště:Horní náměstí 382/69, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 19360 do 29100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění:
VŠ vzdělání obor architektura - autorizace ČKA v oboru architektura, urbanismus nebo územní plánování nebo všeobecná výhodou, minimálně 5 let praxe v oboru, praxe ve vedoucí pozici výhodou, znalost stavebního práva a prováděcích předpisů, zkouška zvláštní odborné způsobilosti v územním plánování výhodou, schopnost odborné i právní argumentace, velmi dobré vyjadřovací schopnosti i pro komunikaci s médii, respekt k právu a soukromým i veřejným zájmům, praxe v samosprávě nebo státní správě výhodou, velmi dobré řídící, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, schopnost věcné diskuze, vyjednávání, systematického řešení problémů, odolnost vůči stresu, velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook), znalost anglického nebo německého jazyka vítána, ŘP sk. "B".
Platové zařazení: platová třída 12, stupeň dle prokázané praxe (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb. - 19 360 - 29 100 Kč + příplatek zadení), možnost přiznání osobního příplatku, stravenky, HPP, pružná pracovní doba, místo výkonu práce: město Opava, předpokládaný nástup: dle dohody, popř. 1.10.2016.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení o jméno, příjmení, titul uchazeče o datum a místo narození o státní příslušnost uchazeče o místo trvalého pobytu uchazeče o číslo občanského průkazu o kontaktní telefonní číslo o kontaktní e-mail o datum a podpis uchazeče. Požadované doklady: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava, portfolio vybraných prací, které prokáží praxi v oboru, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom i vysvědčení o státní zkoušce), osvědčení vydané MV podle § 4, odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb. (nevyžaduje se od občanů narozených po 1.12.1971), čestné prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb. (nevyžaduje se od občanů narozených po 1.12.1971), motivační dopis vize rozvoje města, popř. oblasti, jimiž se chce uchazeč prioritně ve městě zabývat, příp. je změnit (dokument bude mít rozsah max. 5 normostran). Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, Horní náměstí 69, 746 26 Opava, personální a mzdové oddělení. Na obálku uveďte: "Neotvírat, výběrové řízení". Termín ukončení příjmu přihlášek: 16. 9. 2016. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů. Poznámka: pracoviště Magistrátu města Opavy jsou v režimu nekuřáckých pracovišť. Popis okruhu činností - náplň práce na web. stránkách MMO. Nahlášeno: 6.6.2016.

Poslední změna:2016-07-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 10914320788

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, vítána
Němčina - Aktivní, vítána