Referent /-ka oddělení přestupků odboru vnitřních věcí magistrátu města opavy

Statutární město Opava (MPSV)

Místo práce
Horní náměstí 382, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15170 - 22810 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Statutární město Opava, IČ 00300535
Pracoviště:Horní náměstí 382/69, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15170 do 22810 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění:
Požadavky stanovené Statutárním městem Opava: minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, praxe v samosprávě nebo státní správě, znalost právních předpisů a praxe z oblasti přestupkového řízení výhodou, velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook, Excel), znalost práce s elektronickou spisovou službou GINIS výhodou, výborné komunikativní schopnosti, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost, řidičský průkaz skupiny "B" výhodou.
Plat: 9. platová třída, stupeň dle prokázané praxe (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění): od 15.170,- až 22.810,- Kč + možnost přiznání osobního ohodnocení, HPP, smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, nástup od 1.10.2016, pracoviště: Opava.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu, kontaktní telefonní číslo, kontaktní e-mail, datum a podpis uchazeče.
Požadované doklady: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě diplomu VOŠ i ověřená kopie vysvědčení o absolutoriu, v případě diplomu VŠ i ověřená kopie vysvědčení o státní zkoušce).
Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 26, Opava. Na obálku uveďte: "Neotvírat, výběrové řízení". Termín ukončení příjmu přihlášek: 2. 9. 2016.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů. Poznámka: pracoviště Magistrátu města Opavy jsou v režimu nekuřáckých pracovišť. Pracovní náplň na webových stránkách MMO.

Poslední změna:2016-08-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11232600777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - internet a elektronická pošta