Hlavní účetní

Stavby COMPLET s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-19
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Stavby COMPLET s.r.o., IČ 25389734
Pracoviště:Stavby COMPLET s.r.o.-, Slezská Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-19
Mzdové rozpětí:od 22000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomické)
- praxe min. 5 let na pozici účetní
- pokročilou znalost práce na PC (účetní program POHODA, Excel, Word)
- komplexní znalost účetnictví a daňové legislativy, účtování DPH
- výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů součastně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- komplexní vedení a zpracování účetnictví společnosti, daně a závěrkové práce (pokladna, banka, faktury, interní doklad, DPH, mzdy, daňové přiznání, zpracování finančních výkazů, jednání s úřady, bankou apod.)
- správa daně z nemovitosti, silniční daně a ostatní dle potřeby
- archivace firemních dokumentů a účetních dokladů
- inventury skladů účtů, majetku
- (bližší informace pří výběrovém řízení)

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí

Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: [email protected] s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Poslední změna:2016-09-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11402320707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou