Stavební dělník na opravách komunikací, řidič skup. c+e

STAVBY HORIZONT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
náměstí Svobody 17, 417 03 Dubí, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby (71195)

Pracoviště a kontakty

Firma:STAVBY HORIZONT s.r.o., IČ 27340864
Pracoviště:STAVBY HORIZONT s.r.o. 001, náměstí Svobody 17, Dubí - Mstišov, 417 03 Pozorka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: okres Teplice
Jedná se o opravy a výstavbu asfaltových povrchů, praxe výhodou. Mzda je vypočítávána dle sazebníků úkolové mzdy. Pracovní doba Po až Pá, 7.00 - 15.30 hod.
V případě zájmu zasílat životopis na e-mail: [email protected] nebo se hlásit na tel. č. 602 161 754 PO - PÁ 8 - 16 hodin

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12079260718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E