Administrativní pracovník, asistent/ka

Stavební a inženýrská činnost - RENO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Donovalská 2222, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Stavební a inženýrská činnost - RENO s.r.o., IČ 25649256
Pracoviště:Stavební a inženýrská činnost - RENO, s.r.o. - 001, Donovalská 2222/31, Chodov, 149 00 Praha 415

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme administrativního pracovníka, asistentku/ta.

Požadujeme:
uživatelskou úroven MS OFFICE (excel, word, power point), adobe reader, internet, emailová pošta - (outlook, thunderbird), psaní všemi deseti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věčem, pozitivní přístup, odolnost vůči stresu.

Výhoda: program Helios orange asseco, řidičský průkaz typu B (aktivní řidič)

Náplň práce: obecný chod kanceláře což zn.: evidence pošty, obchodní činnost - nabídky, poptávky, objednávky, vyřízování emailové korespondence, vyřízování telefonátů, příležitostné úřední pochůzky.

Nabízíme pracovní úvazek na plný (40 hodin/týden) nebo zkrácený úvazek (20 hodin/týden), dle dohody.

Pozice je vhodná pro absolventa.

Pokud máte o tuto pozici zájem, prosím zasílat Vaše CV s motivačním dopisem na adresu: [email protected]

Děkuji, RENO s.r.o.

Poslední změna:2017-02-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12169470718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS OFFICE
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - jiné, emailová korespondence, internet
Ekonomika - psaní na stroji
Ekonomika - jednoduché účetnictví, výhoda
Ekonomika - obchodní zástupce, nabídky, poptávky, objednávky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní, rodilý mluvčí