Stavbyvedoucí s autorizací pozemních staveb

Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Bělehradská 582, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci stavebního provozu (13233)

Pracoviště a kontakty

Firma:Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o., IČ 25925768, http://www.jecminek.cz
Pracoviště:Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. provozovna, Bělehradská 582, Polabiny, 530 09 Pardubice 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 26000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce celá ČR.
Platové podmínky: po dobu ZD 26.000,- Kč, po ZD až 40.000,- Kč
Požadujeme:
1) Zkušenosti a znalosti v oblasti pozemních staveb
2) Výborná orientace v PD
3) Schopnost samostatného řízení staveb
4) Výborné organizační schopnosti (vedení pracovního týmu)
5) ŘP sk. B
6) Znalost práce na PC (WORD, EXCEL)
7) Zkušenosti se systémem jakosti ISO vítány
8) Zodpovědnost
9) Časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon, firemní vozidlo, zázemí stabilní společnosti s 26letou působností na trhu práce

Nejprve zaslat strukturovaný životopis e-mailem [email protected]

Poslední změna:2017-02-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12124200721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou