Obsluha zemních stojů

STAVEBNÍ MECHANIZACE CZ, s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2015
Mzdové podmínky (brutto)
130 - 170 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha kolového nebo pásového rypadla dle pokynů nadřízeného na stavbách v ČR nebo SR. Technická údržba a drobné opravy přiděleného stroje.

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici pošlete životopis na email [email protected] nebo nás kontaktujte na telefonu +420603211622 nebo +420739515073.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Oprava zemědělských strojů

Řidičský průkaz

B, C, T

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme platný strojnický průkaz, profesní průkaz, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost a čistý trestní rejstřík.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

STAVEBNÍ MECHANIZACE CZ, s.r.o. působí na stavebním trhu od roku 1995. Již 15 let se úspěšně specializuje především na zemní práce, bourací práce, práce na silnicích, dálnicích, železničních koridorech a vodohospodářských stavbách.
ID: 2010480  Datum zveřejnění: 11.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130 - 170 Kč/hodina