Stavbyvedoucí

STAVYMA spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Kučovaniny 1551, 765 02 Otrokovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:STAVYMA spol. s r.o., IČ 00544027, http://www.stavyma.cz
Pracoviště:STAVYMA spol. s r.o. [2], Kučovaniny 1551, 765 02 Otrokovice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme vzdělání stavebního směru SŠ (VŠ), praxe ve stavebnictví min. 3 roky, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita. Nabízíme práci ve stabilní firmě, benefity (stravenky, týden dovolené navíc, služební auto). Možnost nástupu ihned. Stručné životopisy zasílejte na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2015-07-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9273540762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou