Obchodní zástupce v oboru kontejnery

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • práce na území České republiky a Rakouska
  • aktivní a efektivní vyhledávání Zákazníků a budování dlouhodobých vztahů s nimi
  • prodej výrobků
  • technické poradenství
  • spolupráce s jinými odděleními firmy

POŽADAVKY:

Formální požadavky:
  • technické vzdělání (minimálně SŠ)
  • dobrá znalost němčiny a angličtiny
  • dovednost získávat Zákazníky
  • dovednost sledování činnosti konkurenčních firem
  • zkušenost s prací na pozici obchodního zástupce min. 4 roky
  • platný řidičský průkaz sk. B a zkušenost s řízením osobního auta
  • mobilita a flexibilita, připravenost ke služebním cestám

Interpersonální požadavky:

  • ctižádost a připravenost čelit výzvám
  • zaměření na zákazníka a schopnost budovat obchodní vztahy
  • samostatný a iniciativní přístup k plnění svěřených úkolů

Další:

  • znalost technických výkresů je výhodou

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní firmě se zavedeným postavením na polském trhu s kontejnery
  • nezbytné pracovní nástroje (auto, multimediální vybavení)
  • možnost rozvoje a získávání zkušeností
  • školení v Polsku a v Německu
  • atraktivní mzda
  • transparentní prémiový systém
  • dodatečné pojištění
  • sociální benefity

VAŠE CV ZASÍLEJTE PROSÍM V ANGLIČTINĚ.

ID: 2466896  Datum zveřejnění: 21.4.2016