Kuchári/ 4* - 6* riečne lode s americkou a nemeckou klientelou

backUP job agency

Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Holandsko
Termín nástupu
Apríl 2014 i počas sezóny
1300 - 2000 EUR/mesiac, + sprepitné vyplácané na všetky pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na riečnych lodiach s prevažne americkou alebo nemeckou klientelou. Lode plávajú po riekach Rýn, Dunaj a vo Francúzsku.
Sezóna začína v marci a končí v novembri až januári. Pracuje sa 7 dni do týždňa s nárokom na dovolenku.

Obsadzované pozície:
Kuchár
- Sous Chef
- Chef de Partie
- Pastry Chef
- Commis de Cuisine

• 4****- 6****** riečne výletné lode
• prevažne americká, austrálska, nemecká klientela
• švajčiarske pracovné zmluvy
• hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
• hradená dovolenka 2-6 dní/mesiac
• zabezpečené ubytovanie a strava
• preplácané cestovné náklady
• poskytnutá kompletná uniforma
• šanca kariérne postúpiť

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- životopis (stačí v slovenskom jazyku)
- fotografiu s príjemným výrazom
- odporúčania/referencie (v prípade, že ste ich obdržali)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Prosperujúca a stále rozvíjajúca sa spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- pracovne skúsenosti v obore
- dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- chuť pracovať 7 dni do týždňa

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1702509  Datum zveřejnění: 28.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1300 - 2000 EUR/mesiac, + sprepitné vyplácané na všetky pozície