Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Náskok vďaka špecialistom

Máš skúsenosti s PHP alebo Microsoft .NET skill net alebo s Oracle PL/SQL? Pošli nám CV. Metrics Design & Analyst

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 01.07.2012
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pre nášho klienta, úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti telekomunikácií a IT, hľadáme skúseného kandidáta s analytickými zručnosťami na pozíciu Metrics Design & Analyst.

Hlavnou náplňou práce je:
-zodpovednosť za rozvoj a aplikáciu IT nástrojov, metód a systémov,
-zodpovednosť za zber a sledovanie výkonnostných dát,
-práca s databázami,
-zisťovanie a riešenie aplikačných problémov,
Jiné výhody
- Úvodné školenie
- Stravné lístky v hodnote € 3,50 (80% hradí zamestnávateľ)
- Stravné lístky poskytované aj v dňoch PN, dovolenky či návštevy lekára
- 100% preplatenie PN 5 dní do roka
- Referral program
- Teambuildingové akcie
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- Zabezpečenie transferu pre zamestnancov, ktorí pracujú v nočných hodinách
a iné
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Telekomunikace

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti telekomunikácií.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
ekonomické, technické, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou - denná komunikácia s manažérom z USA,
- skúsenosti s administráciou a programovaním PHP alebo Microsoft .NET, prípadne s Oracle PL/SQL,
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny,
- silné analytické a komunikačné zručnosti,
- odolnosť voči stresu,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
(S)tegmann Czech s.r.o. patří do koncernu 7(S)Personal, který pracuje v oblasti lidských zdrojů.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
100
Informace o náboru
V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis v ANGLICKOM jazyku na emailovú adresu: silvia.dutkova@stegmann-personal.sk alebo prostredníctvom portálu profesia.sk

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Stegmann Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.“
Adresa společnosti
Vysoká 32 Zobrazit na mapě
811 06 Bratislava
ID: 1267165   Datum zveřejnění: 31.5.2012
Lokalita: Bratislava
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce