Horizontkár

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Praha
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platobné podmienky upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba dielov, podľa požiadaviek zákazníka, výkresového plánu a výkresovej dokumentácie v požadovanej kvalite a čase
-riešenie problémov pri vzniku nekvalitného výrobku
-starostlivosť o pracovisko, stroj, poskytnuté nástroje a meradlá

-možnosť profesijného a odborného rastu v perspektívnom odbore
-vzdelávací systém vrátane špecifických jazykových kurzov
-príspevok na penzijné pripoistenie a kapitálové životné poistenie
-pracovná doba 37,5 hodín týždenne a 5 týždňov dovolenky
-dotované stravovanie v areály spoločnosti
-zľavy v zamestnaneckom a elektronickom obchode
- možnosť ubytiovania v okolí spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu: [email protected]
02/ 57203030
Kontaktovať budeme uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám nášho klienta

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam Stegmann Slovakia, s.r.o., so sídlom: Vysoká 32, 811 06 Bratislava, IČO: 35 958 898, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., v odd.: Sro, vo vložke č.: 37879/B (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu mena a priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania a praxe a kontaktných údajov ako sú telefónne číslo alebo adresa elektronickej pošty (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Účelom spracúvania osobných údajov je sprostredkovanie zamestnania pre dotknutú osobu u potenciálnych zamestnávateľov, dočasné pridelenie dotknutej osoby u užívateľského zamestnávateľa a spracovanie miezd, a to na dobu 3 rokov. Za tým účelom sa zaväzujem oznámiť ktorémukoľvek z Prevádzkovateľov zmeny poskytnutých osobných údajov v lehote 14 dní od uskutočnenia zmeny s tým, že tento je oprávnený oznámiť zmeny osobných údajov ostatným Prevádzkovateľom.

Dotknutá osoba dávam súhlas na sprístupnenie a poskytnutie osobných údajov z informačného systému Prevádzkovateľa tretím osobám, výlučne vo vzťahu k účelu spracúvania osobných údajov. Taktiež súhlasím s cezhraničným tokom osobných údajov, a to aj osobitných kategórií osobných údajov, teda s poskytnutím a sprístupnením mojich osobných údajov do členských krajín Európskej únie, pričom tieto údaje budú určené výlučne potenciálnym zamestnávateľom.

Dotknutá osoba má v súlade s ustanovením § 28 zákona o ochrane osobných údajov právo na základe písomnej žiadosti vyžadovať od Prevádzkovateľov:

a. potvrdenie, či sú alebo nie sú osobné údaje o nej spracúvané,
b. vo všeobecne zrozumiteľnej forme informácie o spracúvaní osobných údajov v informačnom systéme,
c. vo všeobecne zrozumiteľnej forme presné informácie o zdroji, z ktorého Prevádzkovatelia získali jej osobné údaje na spracúvanie,
d. vo všeobecne zrozumiteľnej forme zoznam jej osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania,
e. opravu alebo likvidáciu svojich nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania,
f. likvidáciu jej osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil; ak sú predmetom spracúvania úradné doklady obsahujúce osobné údaje, môže požiadať o ich vrátenie,
g. likvidáciu jej osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania, ak došlo k porušeniu zákona,
h. blokovanie jej osobných údajov z dôvodu odvolania súhlasu pred uplynutím času jeho platnosti.

Dotknutá osoba má právo kedykoľvek požiadať ktoréhokoľvek z Prevádzkovateľov o likvidáciu jej osobných údajov. Prevádzkovateľ bez zbytočného odkladu zlikviduje osobné údaje dotknutej osoby taktiež v prípade, ak pominul účel ich spracúvania alebo ak spracúvané osobné údaje nie sú správne alebo aktuálne.
Vyhlásenie žiadateľa:
Zaslaním emailu Prevádzkovateľovi potvrdzujem, že údaje, ktoré som uviedol, sú pravdivé. Beriem na vedomie, že Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo neakceptovať moju žiadosť alebo vyradiť moju osobu z informačného systému v prípade zistenia nepravdivosti poskytnutých osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické/strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ochota práce vo viaczmennej prevádzke, manuálna zručnosť. Prax v odbore minimálne 1 rok.

Stegmann Slovakia v oblasti ľudských zdrojov napreduje míľovými krokmi a v oblasti personálneho poradenstva patríme medzi lídrov na trhu. Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu 7 (S), ktorý pôsobí v Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Slovensku, Poľsku a Holandsku a patrí medzi popredných zamestnávateľov na trhu práce už viac ako 30 rokov. Využitím našich služieb a know-how získate rýchlosť, kvalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť, o ktorej sa už presvedčilo množstvo našich spokojných kandidátov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1692932  Datum zveřejnění: 22.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: platobné podmienky upresnené na osobnom pohovore