Údržbář

STEINEX a.s. (MPSV)

Místo práce
Mojmírovo náměstí 31, 612 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební údržbáři budov (71191)

Pracoviště a kontakty

Firma:STEINEX a.s., IČ 29375134
Pracoviště:Mojmírovo náměstí 31/20, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-10
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem: [email protected]
Vaším úkolem bude
údržba technologických zařízení v oblasti elektro
údržbářské práce v areálu stávajícího závodu
údržba a rozvoj nového areálu závodu v Kuřimi (stěhování koncem roku,doprava zajištěna)
Požadujeme
SOU/SŠ v technickém oboru (elektro, zámečník, klempíř, svářeč atp.)
znalost Vyhl. 50/78 Sb., minimálně § 6
řidičský průkaz sk. "B"
zodpovědnost, samostatnost
odborná praxe v údržbě (nutná)
manuální zručnost, zájem o práci
samostatnost a technické myšlení
Nabízíme:
smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci na HPP v rostoucí české potravinářské společnosti
práci s moderním technickým vybavením v čistém pracovním prostředí, účast při zavádění nových technologií
příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce a další firemní benefity
zatím - jednosměnný provoz s výhledem na 2- směnný

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12263500772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B