Java nemecky hovoriaci vývojár

Stengl a.s.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, finančne zaujimavé podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programátorské práce u našich renomovaných klientov v Nemecku. Veľmi často sa jedná o top firmy z Automotive, Verejného sektoru, Energetika ako aj jednorazový vývoj aplikácii a sw. pre koncového klienta. Miesto výkonu práce sa nachádza prevažne v Mníchove, Frankfurte, Wolfsburugu, prípadne Kolin alebo Hannover. Jedinečná možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí a zároveň spoznať európske veľkomestá. Na väčšine projektov je nemecký jazyk podmienkou.

- Java/JEE
- Analýza, Dizajn, Implementácia,Testovanie

- Nadštandardné platobné podmienky
- Možnosť aktívne využívať cudzí jazyk
- Zaujímavé projekty v lukratívnych spoločnostiach
- Technický a osobnostný rast

- V prípade záujmu o spoluprácu s našou spoločnosťou nám zašlite prosím Vaše profesné CV
- CV zasielajte v slovenskom a nemeckom jazyku
- Napíšte nám prosím aj Vašu predstavu o platových podmienkach
- Napíšte aj termín možného nástupu na projekt
- Kandidáti, ktorí nebudú vyhovovať požiadavkám podľa popisu a zadania, nebudú zaradení do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- tímová spolupráca
- disciplína v časovom plánovaní
- dodržiavanie termínov
- komunikačné zručnosti
- java frameworks - je výhodou, napr. Spring, Struts, GWT,
- ďalšie znalosti výhodou, Hibernate, EJB, JSF, JSP, JUnit, AJAX, Maven, Ant, Eclipse
- Nemecký jazyk je veľkou výhodou

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1416871  Datum zveřejnění: 15.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, finančne zaujimavé podmienky