Logo STERNJOB SP. Z O.O.

Elektrikář v průmyslu / 87787 wolfertschwenden

STERNJOB SP. Z O.O.

Místo práce
Wolfertschwenden, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
27.05.2024
Mzdové podmínky (brutto)
2 800 - 3 300 EUR/měsícNěmecká pracovní smlouva, Kompletní balíček sociálních dávek, Měsíční plat od 3000€ netto (vypočítáno podle 1. daňové třídy při 168 hodinách za měsíc), Možnost přesčasů, které jsou placené navíc 25%, ŽÁDNÝ ZEITKONTO! Přesčasy jsou vypláceny s běžnou výplatou, Garantovaných 168 hodin měsíčně na smlouvě, Náhrada nákladů na dojíždění, Bonusy po 3 měsících, 6 měsících a 12 měsících práce, Stálé zaměstnání, Možnost přijímat týdenní zálohy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis nabídky:Na základě požadavku našeho klienta hledáme PRŮMYSLOVÉ ELEKTRIKÁŘE pro práci ve městě 87787 Wolfertschwenden.

ŽÁDNÝ ZEITKONTO - přesčasy jsou vypláceny s aktuální mzdou.

Rozsah povinností:

  • Kabelování strojů a řídicích jednotek podle instalačních plánů
  • Provádění měřicích a testovacích prací na našich strojích
  • Elektrický start systémů ve vlastní režii
  • Příležitostné servisní úkoly v terénu

Požadavky:

  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Profesní zkušenosti
  • Řidičský průkaz a auto

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych
  • Wynagrodzenie od 3000 € netto miesięcznie (liczone dla 1 klasy podatkowej przy 168 godzinach miesięcznie)
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych 25%
  • NIE ZEITKONTO! Nadgodziny są płatne według aktualnego wynagrodzenia
  • Gwarantowane 168 godzin miesięcznie w ramach umowy o pracę
  • Zwrot kosztów podróży
  • Premia po 3 miesiącach, 6 miesiącach i 12 miesiącach pracy
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
  • Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne wsparcie w języku czeskim

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym za ok.+/- 500 € miesięcznie

Informace o náboru

Zaměstnavatel zajišťuje ubytování - jednolůžkový pokoj za cca 500€ měsíčně.
Životopis zašlete prosím na e-mail: cv@sternjob.com s uvedením "Elektryk Průmyslový" v předmětu.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.7.2024 (zbývá ještě 16 dnů)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ​Pracovní zkušenosti jako elektriká
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub polskiego
  • Auto na dojíždění

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are a dynamically developing personal consulting agency operating in both the Polish and international job markets. We hold KRAZ certificate No. 27289. We professionally handle recruitment and personal consulting at every level, acting as a partner to your company.

As one of the most experienced consulting firms, we employ a variety of methods to reach suitable candidates.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Karol Sternal
Tel.: +48535139034
E-mail: poslat životopis
ID: 4836687  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc