Řidič ADR

Stevo a syn s.r.o.

Místo práce
K nádraží 523, 664 59 Telnice, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
25.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 do 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o přepravu technických plynů v lahvích a cisternách, kde se vyžaduje spolehlivost, slušné jednání se zákazníkem a odpovědnost za svěřené vozidlo .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proplácíme veškeré školení, lékařské prohlídky,
Volné víkendy, denní směna,

Informace o náboru

profesní průkaz , zdravotní prohlídka vč. psychotestů, kartu do tachografu, čistý výpis z rejstříku trestů, platný ADR průkaz i na cisterny vítán (v případě potřeby zaškolíme), ŘP C,E platné školení řidiče,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B, C, D, E

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dopravní společnost specializující se na přepravu ADR

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3106374  Datum zveřejnění: 19.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 do 35 000 Kč