Operátor/ka čalounické výroby

STIVAL AUTOMOTIVE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zarazická 311, 698 01 Veselí nad Moravou, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:STIVAL AUTOMOTIVE s.r.o., IČ 27742733
Pracoviště:Zarazická 311, Zarazice, 698 01 Veselí nad Moravou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Zarazická 311, 698 01 Veselí nad Moravou. Pracovní náplní je jednoduchá obsluha řezacího stroje. Požadujeme kvalitní práci, dobrou pracovní morálku, fyzickou zdatnost. Závodní stravování s příspěvkem na stravné, dotované nápoje z výdejního automatu, příplatek za odpolední. Kontakt na tel. 518 322 537 nebo osobně v pracovní dny od 7:00 do 14:30 hod. Na mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11792790715

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání