Sales manager - manažer/ka prodeje

STOLLEK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lužickosrbská 117, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (24339)

Pracoviště a kontakty

Firma:STOLLEK s.r.o., IČ 03293416
Pracoviště:STOLLEK s.r.o. - prac., Lužickosrbská 117/5, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Informace k pracovnímu místu:
Naše společnost STOLLEK s.r.o., zpracovává návrhy interiérů pro americkou firmu Hans Krug www.hanskrug.com. Úzce spolupracujeme s výrobcem českého nábytku HANÁK NÁBYTEK www.hanak-nabytek.cz.
Rozšiřujeme svůj tým a hledáme vhodného kandidáta na pozici: SALES MANAGER

Pracovní náplň:
* zpracování zakázek a komunikace v angličtině s architekty a zákazníky
* zpracování výkresové dokumentace zakázek určených do interiérů
* odpovědnost za zpracování zakázek
* administrace zakázek
* komunikace s architekty, designéry a zahraničními partnery
* komunikace s výrobou HANÁK NÁBYTEK a.s.
* zpracovávání cenových nabídek pro koncové zákazníky
* komunikace se zákazníky
* podpora prodeje

Požadujeme:
Vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem
Práce s MS Office
Schopnost učit se novým věcem
Dobré organizační a komunikační dovednosti
Výhodou je vysokoškolské vzdělání a zkušenost v nábytkářském odvětví.

Nabízíme
* odpovídající platové ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč
* zázemí stabilní firmy
* možnost se profesně i kariérně rozvíjet
* zajímavá práce v příjemném kolektivu

Vhodné i pro absolventa. Kontakt: e-mailem.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12086900729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní