Zubní lekař

Stomatologie Chodov

Místo práce
Květnového vítězství 123/2a, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do moderní ordinace v Praze 4 Chodov hledáme zubního lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek. Nástup možný dle dohody. Vhodné i pro cizince..

Své životopisy či dotazy zasílejte na
e-mail:[email protected]
Tel.:776 701 059

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: moderní vybavení ordinace včetně OPG a dentální hygieny, zajímavé platové ohodnocení: fix + podíl na zisku, podpora vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, zavedenou klientelu a smlouvy se všemi pojišťovnami, pro absolventy vedení pod dohledem zkušenějších kolegů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stomatologie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: praxe min. 2 roky,zájem o obor, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci i pacientům, dlouhodobou spolupráci, výhodou znalost dalšího světového jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme práci v moderním soukromém zdravotnickém zařízení, jednosměnný provoz, práci na plný/částečný úvazek. Dobré platové podmínky, firemní benefity.
ID: 2929439  Datum zveřejnění: 15.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 40.000