Administrativní pracovník - zákaznické centrum

STORGE, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Do Čertous 2772, 193 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:STORGE s.r.o., IČ 28313151
Pracoviště:STORGE s.r.o.-prac.Praha, Do Čertous 2772/8, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADUJEME:
SŠ vzdělání - ekonomický nebo zahradnický směr výhodou
Uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office)
Organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Znalost květinového sortimentu výhodou ne podmínkou
Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
Dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, bezúhonnost, flexibilita
Příjemné a reprezentativní vystupování
Směnný provoz - krátký/dlouhý týden

NABÍZÍME:
Zázemí stabilní společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Nákup zboží velkoobchodu s výraznou slevou
Příspěvek na stravování

NÁPLŇ PRÁCE:
Administrativní činnost
Komunikace se zákazníkem
Vyřizování objednávek
Práce na PC

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na emailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2014-08-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7825490715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou