Správce budov

Stosta reality a.s. (MPSV)

Místo práce
U Gemini 360, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (5153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Stosta reality a.s., IČ 26966263
Pracoviště:Stosta reality a.s. - Zlín 760 01, U Gemini 360, Příluky, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: min. SŠ vzdělání, nejlépe tech./staveb. směru, manuální zručnost, znalost právních předpisů ve vztahu ke správě budov a nájemním vztahům, orientace v předpisech pro zajištění povinných revizí, zkušenosti s dotačními tituly a jejich čerpáním, praxe s BOZP a PO, schopnost řešit vzniklé problémy, umět navrhnout, prosadit opatření a obhájit svůj názor, ŘP sk. B
Praxe min. 5 let na obdobné pozici - výhodou
NáplŇ práce: zajištění dodávek energií, dodavatelských služeb, provádění předepsaných revizí, údržba, úklid nemovitostí a opravy technologických celků a zařízení budov, vedení archívu a dokumentace budov, dohled nad prováděnými stavebními úpravami a rekonstrukcemi, zajištění recepční a strážní služby, zabezpečení objektů, nákup, prodej a pronájem nemovitostí, hospodaření s majetkem společnosti.
Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště v mladém kolektivu, zaměstnanecké benefity

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12597410759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou