Správce/-kyně it

STRATOS AUTO, spol. s r.o. (MPSV)

Bratří Štefanů 1002, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:STRATOS AUTO, spol. s r.o., IČ 62028367
Pracoviště:Bratří Štefanů 1002, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPRÁVCE/-KYNĚ IT
- PP na dobnu neurčitou (s 3 měsíční zkušební dobou)
- Hledáme do svých řad pečlivou, zodpovědnou, loajální a energickou posilu, která podpoří náš tým a zároveň nám pomůže se správou IT. Vaší každodenní činností bude správa firemních serverů, IT podpora koncových uživatelů, evidence PC a firemních licencí.
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání; znalost AJ na komunikativní úrovni; praxe na obdobné pozici; schopnost zjišťovat informace a dotahovat věci do konce; časovou flexibilitu a zodpovědnost
- Nabízíme: práci v atraktivním prostředí nových autosalonů; přátelský kolektiv; rozmanitou a zajímavou práci; nové výzvy; odpovídající finanční ohodnocení; firemní benefity - firemní akce, teambuilding, stravenky, vše od BMW, IVECO a Fiat za zvýhodněné ceny, 13. plat
- Pozice je vhdoná i pro absolventy/-ky.
- Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašle svůj strukturovaný životopis na email: [email protected]

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11631870722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou