Sociální pracovnice/sociální pracovník - sociální asistence a poradenství

STŘED, z. ú. (MPSV)

Místo práce
Purcnerova 61, 676 02 Moravské Budějovice, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:STŘED, z. ú., IČ 70870896, http://www.stred.info
Pracoviště:STŘED, z. ú.. - pracoviště Moravské Budějovice, Purcnerova 61, 676 02 Moravské Budějovice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Rámcová náplň práce:
- sociální práce s rodinami ohroženými rizikovými jevy
- terénní a ambulantní forma práce

Požadujeme:
- vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník)
- trestní bezúhonnost
- schopnost komunikace a práce s dospělými a dětmi
- samostatnost v rozhodování a flexibilitu
- ochotu pracovat v odpoledních hodinách
- zodpovědnost a spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu dále se vzdělávat
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz B

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- 1,0 pracovní úvazek
- zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení)
- zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
- nástup od 1. prosince 2016

Nezbytné náležitosti přihlášky:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: [email protected] do 10. 11. 2016.
Bližší informace: Mgr. Hana Oravcová, tel: 775 725 664, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11596300725

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně