Sociální pracovník v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež

STŘED, z. ú. (MPSV)

Místo práce
Purcnerova 61, 676 02 Moravské Budějovice, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:STŘED, z. ú., IČ 70870896, http://www.stred.info
Pracoviště:STŘED, z. ú.. - pracoviště Moravské Budějovice, Purcnerova 61, 676 02 Moravské Budějovice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 10000 do 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Rámcová náplň práce:
- Sociálně preventivní činnost s dětmi a mládeží
- Kontaktní práce - skupinová i individuální
- Terénní a ambulantní forma práce
Požadujeme:
- vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VŠ, VOŠ - sociální zaměření)
- trestní bezúhonnost
- schopnost komunikace a práce s dětmi a mládeží
- respekt k jedinečnosti
- samostatnost v rozhodováních a flexibilitu
- ochodu pracovat v odpoledních hodinách
- zodpovědnost a spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- ochodu dále se vzdělávat
- znalost opráce na PC
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- 0,5 pracovního úvazku (s možností navýšení úvazku v budoucnu)
- zaškolení a podpru (supervize, metodické vedení)
- zázemí stabilního týmu
- zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
- nástup od března 2017
Nezbytné náležitosti přihlášky:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti ( v případě přijetí je nutno doložit výpisem z resjtříku trestů)
Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z.ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: [email protected] do 30.1.2017.
Bližší informace: Ondřej Ferdan, DiS., tel: 775 725 600, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11883700764

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání