Koordinátor/ka sociálních služeb

Středisko rané péče SPRP Ostrava (MPSV)

Místo práce
Havlíčkovo nábřeží 2728, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Středisko rané péče SPRP Ostrava, IČ 75095017
Pracoviště:Středisko rané péče SPRP Ostrava [648], Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:

Kontakt na email.

Požadujeme:
" Komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti
" Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Microsoft Outlook, internet)
" Schopnost týmové spolupráce
" Partnerský přístup k uživatelům sociální služby
" Samostatnost a zodpovědnost
" Dobrý písemný projev
" Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
" Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
" Smysluplnou organizační a administrativní práci v zajímavém oboru
" Pracovní úvazek 0,7- 0,9 na dobu určitou
" Malý pracovní tým regionálního pracoviště neziskové organizace s vazbou na pracoviště s celostátní působností a zahraniční partnery
" Dobré pracovní zázemí
" Účast na zajímavých rozvojových projektech
" Odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků

Vítáme:
" Zkušenosti s vedením administrativy
" Zkušenosti z práce v souvislosti se sociální službou
" VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na speciální pedagogiku, sociální pedagogiku nebo sociální práci (splnění předpokladů pro výkon povolání sociálního pracovníka odpovídající zákonu 108/2006 Sb., o sociálních službách, § 110 - je výhodou, ne nutnou podmínkou)

Termín nástupu: nejlépe únor-březen 2017

Benefity: 5 týdnů dovolené

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11943490788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou