Pedagog volného času (se zaměřením na ekologii)

Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk (MPSV)

Místo práce
172, 788 15 Vernířovice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 - 22140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogové volného času (23594)

Pracoviště a kontakty

Firma:Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk, IČ 00852082
Pracoviště:Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk - prac., Sedmidvory, Švagrov, Vernířovice 172, 788 15 Velké Losiny

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 21750 do 22140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SVČ a ZpDVPP Doris vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice pedagoga volného času - ekologická výchova (SEV Švagrov)

Předpoklady pro podání přihlášky:
- splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti pedagoga volného času dle § 17 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících,
- plná způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Požadavky na podání přihlášky:
- znalost problematiky ekologické výchovy,
- chuť pracovat s dětmi (i v předškolním věku), žáky, studenty i dospělými,
- komunikační a prezentační dovednosti,
- schopnost týmové spolupráce, otevřenost k diskusi nad ekologickými tématy,
- znalost práce na PC,
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, aktivita a vlastní iniciativa.

Hlavní zaměření činnosti:
- příprava ekologických výukových programů v oblasti ochrany ŽP a v tématech trvale udržitelného rozvoje a jejich realizace (pro všechny věkové kategorie - primárně pro děti z MŠ a 1. stupně ZŠ),
- příprava metodických a výukových materiálů k ekoprogramům,
- příprava seminářů pro pedagogy k využití materiálů EVVO,
- příprava besed pro školní kolektivy,
- vedení tematických přednášek a exkurzí do přírody.

Místo výkonu práce: Středisko ekologické výchovy Švagrov, Vernířovice

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek,
- práci v příjemném kolektivu,
- práci, která má smysl,
- podporu v dalším vzdělávání.

Náležitosti přihlášky:
- motivační dopis (rozsah max. 1 strana formátu A4),
- strukturovaný životopis (opatřený datem a podpisem uchazeče) s uvedením telefonického kontaktu,
- doklad o dosaženém pedagogickém vzdělání,
- metodicky zpracovaný výukový program s ekologickou tematikou (cílová skupina výuky: žáci MŠ 4 - 6 let nebo žáci ZŠ 6 - 10 let; časový rozsah: 180 min.),
- výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců),
- písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Termín výběrového řízení:
- středa 16. listopadu 2016, od 10:00 hod. (o přesném čase Vás budeme informovat telefonicky), SVČ a ZpDVPP Vila Doris, 17. listopadu 2, 787 01 Šumperk.

Písemné přihlášky (včetně všech příloh) zasílejte na SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk,
17. listopadu 2, 787 01 Šumperk, k rukám ředitelky PhDr. Petry Müllerové, Ph.D., nejpozději do 11.11.2016.

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11598290777

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC