Učitel/ka odborného výcviku pro učební obor "elektrikář, mechanik elektrotechnik"

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
28. října 2707, 470 06 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-02
Mzdové podmínky (brutto)
21570 - 25560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů (23201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace, IČ 14451018
Pracoviště:28. října 2707, 470 06 Česká Lípa 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-02
Mzdové rozpětí:od 21570 do 25560 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: 28.října 2707, 470 06 Česká Lípa

Odborné požadavky na pracovní pozici učitel odborného výcviku oboru "Elektrikář, Mechanik elektrotechnik":
1. Vyučen v oboru "Elektrikář", nebo vyučen v oboru s maturitou "Mechanik elektrotechnik"
(Specifikace oboru na závěrečném vysvědčení o dosaženém vzdělání musí obsahovat písmeno H, nebo L)
2. V případě zájemců - cizinců - je vyžadována znalost českého jazyka. Je třeba doložit v souladu s Vyhláškou č. 433/2013 Sb., o prokazování znalosti českého jazyka a českých reálií pro účely udělování státního občanství České republiky.

Další požadavky:
1. Trestní bezúhonnost
2. Zdravotní způsobilost vykonávat danou pracovní pozici
3. Schopnost týmové práce, komunikační dovednosti.
4. Předpoklady pro pedagogickou práci s žáky střední školy. Schopnost předávat dovednosti a znalosti způsobem odpovídajícím dané věkové kategorii žáků učebního oboru. Schopnost zvládat výchovnou část pedagogického procesu.
5. Řidičský průkaz , základní počítačové dovednosti a pedagogické vzdělání jsou výhodou.

Nabízíme
1. Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. 9. platová třída (10.platová třída po dvou letech výuky v SOŠ a SOU), platový stupeň podle započitatelné praxe - viz. Příloha Stupnice platových tarifů
2. Osobní příplatek podle schopností a vnitřních předpisů SOŠ a SOO
3. Příspěvek na stravování v jídelně školy
4. 8 týdnů dovolené
5. Po odpracování jednoho roku další finanční výhody z FKSP (Např. příspěvek na rekreaci 2000 Kč ročně)
6. Pracovní poměr na dobu neurčitou

Bližší informace o této pracovní pozici Vám poskytne zástupce ředitele pro praktické vyučování pan Petr Rožníček na telefonním čísle 725 862 789,nebo vedoucí učitel odborného výcviku pan Zbyněk Novák na telefonním čísle 606 246 052
Zájemci mohou posílat své přihlášky včetně životopisu v ČJ na e-mailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11803770727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou