Účitel/ka - výuka strojních předmětů

Střední odborná škola stavební Karlovy Vary (MPSV)

Místo práce
nám. K. Sabiny 159, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů (23201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, IČ 00669725
Pracoviště:Střední odborná škola stavební Karlovy Vary - OO1, nám. K. Sabiny 159/16, Drahovice, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20600 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Ing. strojních oborů, pedagogická způsobilost. Práce na 7 hodin týdně. Mzda dle platových tarifů.

Poslední změna:2014-07-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 7704190760

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně