Učitel/ka odborného výcviku pro žáky učebního oboru řezník-uzenář

Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II (MPSV)

Místo práce
Zeyerovy sady 43, 389 01 Vodňany, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
10785 - 12455 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborného výcviku (23203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II, IČ 26099152
Pracoviště:Zeyerovy sady 43, Vodňany II, 389 01 Vodňany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 10785 do 12455 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Profese: učitel/ka odborného výcviku pro žáky učebního oboru řezník-uzenář
Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II, 389 01 Vodňany
Pracoviště: Písek (MASO UZENINY Písek, a. s., Samoty 1533, Písek) a Vodňany (Vodňanská drůbež, a. s., Radomilická 886, Vodňany a SOUs Vodňany, Zeyerovy sady 43/II)
Vlastnosti místa: jednosměnný provoz
Pracovní úvazek: 0,5 úvazku (1 týden práce, 1 týden volno) (za rok od 1. 9. 2018 možnost celého úvazku)
Pracovně právní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem (vyučený řezník, řezník-uzenář) nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (zpracování masa) + doplňkové pedagogické studium
Pracovní poměr: od 1. 9. 2017

Mzdové rozpětí: od 10 785 do 12 455 Kč podle pedagogické praxe + zvláštní příplatek 600 Kč (§ 129 ZP); po 3 měsících trvání pracovního poměru navíc osobní příplatek (§ 131 ZP)

Vhodné pro: uchazeče o zaměstnání s praxí učitele odborného výcviku
Poznámky k pracovnímu místu:
- Bezúhonnost prokázaná výpisem z trestního rejstříku
- Řidičský průkaz sk. "B"
- Učitelská praxe výhodou

Výhody: Příspěvek z FKSP na stravování (obědy). Po 2 letech trvání pracovního poměru měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

KONTAKT: Mgr. Pavel Kotál, tel. 420 383 390 516, 721 724 707 e-mail: [email protected]
Strukturovaný pracovní životopis zasílejte na uvedený e-mail nejpozději do 15. 6. 2017

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 12589670741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou