Učitel/ka odborného výcviku - obor instalatér - 0,5 úvazku

Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavební (MPSV)

Místo práce
Borská 2718, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
21570 - 24910 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborného výcviku (23203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborné učiliště stavební a Odborné učiliště stavební, IČ 00497061, http://www.souplzen.cz
Pracoviště:Borská 2718/55, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 21570 do 24910 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavek: vyučení v oboru, doplňující pedagogické minimum, středoškolské vzdělání s maturitou (výhodou)
Plat: dle nařízení vlády 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných
službách a správě, ve znění pozdějších předpisů,
platová třída 9 od 21.570,- do 24.910,-(dle věku a praxe),
osobní příplatek a zvláštní příplatek dle příslušných platových předpisů

Nástup možný ihned.

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8264960758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou