Učitel odborného výcviku oboru kuchař-číšník

Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Střední 552, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé praktického vyučování (23202)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol. s r.o., IČ 60729937
Pracoviště:Střední 552/59, Ponava, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme : učitele odborného výcviku pro žáky 1. ročníku oboru kuchař-číšník, vyučení v oboru, SŠ s maturitou, popřípadě další zvýšení kvalifikace ( VŠ), možno i absolvent, praxe výhodou
Nabízíme : práci v dobrém kolektivu, 8 týdnů řádné dovolené

Poslední změna:2014-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 7950540787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou