Psycholog

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary (MPSV)

nám. 17. listopadu 710, 360 05 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní psychologové (26349)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, IČ 00077135
Pracoviště:Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary - OO1, nám. 17. listopadu 710/12, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: [email protected]
Jedná se o pracovní pozici psychologa ve střední škole; zkušenosti jsou výhodou; kvalifikační předpoklady dle zákona o pedagogických pracovnících (vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu psychologie); plat dle započitatelné praxe; Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod.
Zaměstnanecké výhody: 40 dní dovolené za kalendářní rok, stravování v budově školy, příspěvek na stravování; možnost nájemního bytu v obytném domě u školy (jedná se o byt o rozloze cca 100m2)

Poslední změna:2016-12-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11892160716

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně