Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - výtvarná výchova - dějiny umění

Střední průmyslová škola stavební Pardubice (MPSV)

Místo práce
Sokolovská 148, 533 54 Rybitví, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední průmyslová škola stavební Pardubice, IČ 00191191, http://www.sosstavebni.cz
Pracoviště:Střední průmyslová škola stavební Pardubice - sídlo do 10.9.2015, Sokolovská 148, 533 54 Rybitví

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice.
Mzda od 24000,- Kč/dle délky praxe a výše úvazku.
Místo je vhodné i pro absolventy.
Požadujeme: splnění předpokladů odpovídajícího vzdělání, splnění požadavků - pracovitost, trpělivost s mládeží, kreativita ve výuce, týmové jednání, loajalita a podpora strategického rozvoje školy
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, stravování a příspěvek na penzijní připojištění

Své životopisy zasílejte na uvedenou kontaktní osobu

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12455860793

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně