Uklízeč/ka

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
náměstí 9. května 2153, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
7140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (91123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace, IČ 00056324
Pracoviště:náměstí 9. května č.p. 2153/2a, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 7140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní úvazek 0,6 (24 hodin týdně). Pevná pracovní doba v odpoledních hodinách. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Místo výkonu práce: Boskovice, ul. Dřevařská.
Plat: se řídí NV č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Kontakt: Eva Zatloukalová, Ing. Ondřej Válka - tel. 516 426 200, e-mail: [email protected]
Žádost o místo včetně strukturovaného životopisu zasílejte písemně či elektronicky.

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12307590764

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání