Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Střední škola dostihového sportu a jezdectví (MPSV)

Místo práce
U závodiště 325, 159 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-21
Mzdové podmínky (brutto)
13970 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (5120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola dostihového sportu a jezdectví, IČ 00069621, http://www.dostihovaskola.cz
Pracoviště:U závodiště 325/1, Velká Chuchle, 159 00 Praha 59

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-08-21
Mzdové rozpětí:od 13970 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Velká Chuchle, 159 00, U závodiště č.p. 325/1
Požadujeme: vyučení v oboru, CV
Nabízíme: práci na plný úvazek, směnný provoz + So,Ne (1x za 3 týdny), 5 týdnů dovolené, příplatky za směnnost, víkendy, svátky, noční (cca 1h v době od 5 - 6 h ráno - snídaně pro žáky).
Po uplynutí 3 měsíční zkušební doby možnost osobního ohodnocení
Příspěvek z FKSP na stravu a penzijní fondy

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 12698380775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou